Çocuklar İçin Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı tekne-kaydiragi-300x300 Çocuklar İçin Yat Kaydırağı Yatınızın ihtiyacı olan eğlence. Şişme Yat kaydırakları paylaşılan anları daha heyecan veren bir duruma getirir. Bu özel eser şişme kaydıraklarla yatınızı çok daha eğlenceli bir hale getirin.
Eğlenin ve suyun tadını çıkarın! Yat milyonerlerinin ve kaprisli meşhur kişilerin son istekleri ne lüks bir otomobil ne de elmaslı bir mücevher.
En aşırı sevdikleri şey, büyük teknelere takılan şişme kaydıraklardır.
Sönmez İnflatables firması, Türkiyenin en seçkin gemilerine uyarlanmış bu tür denizcilik oyuncaklarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Ortalama beş metre yüksekliğiyle iki ila 12 mt. uzunluğunda olabilirler. 45 derecelik eğimi sayesinde, bu hususi tuzlu kaydırak, en VIP konukların dalgalarındaki eğlenceyi tekrardan keşfetmenizi sağlar. Su kaydırakları PVC’den yapılmıştır, her biri 80 ila 300 kilo ağırlığındadır, ancak 32 km / s’den aşırı rüzgarlara karşı kullanılamaz. Üreticiye göre monte edilmesi kolaydır. Slayt şişirme pompasını etkinleştirdikten sonra, sahibi sudaki bu şahane oyuncağın tadını çıkarmak için sadece 20 dakika beklemek zorunda. Şişme yat slaytları, yatçılık maceranızın heyecanını en üst düzeye çıkarmanın harika bir yoludur. Yat kızaklarımız geminizin inşası için hususi şekilde tasarlanmış ve en kocaman yatların inşası için özel şekilde geliştirilmiştir.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Çocuklar İçin Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Herhangi bir yat üzerine monte edilebilecek yat kaydırağı yoktur.Tüm süper yatlar boyut ve tasarım açısından benzersizdir. Bu nedenle, her yat slayt yapısı, olası olan en iyi entegrasyonu sağlamak için bu yat yapısına bağlıdır. Hangi yat kızağının en müsait olduğunu belirlemek için, her bir tekneyi, slayt bağlantı noktasının üstünden su hattına dikey olarak ölçün. Temel olarak, bireysel yat kaydıraklarınızı tasarlarken olası olanın neredeyse hiç bir sınırı yoktur.
    Çocuklar İçin Yat Kaydırağı kurulumu ve istiflenmesi basittir ve en nitelikli malzemelerden üretilmiştir. Tüm kaydıraklar yatınıza hususi olarak uyarlanmıştır. Tüm gemiler için “hazır” kaydırak yoktur.Çocuklar İçin Yat Kaydırağı Yatınızın hangi sürüme ihtiyaç duyduğunu bulmak için,