Çocuklar İçin Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı tekne-kaydiragi-300x300 Çocuklar İçin Yat Kaydırağı Yatınızın ihtiyacı olan eğlence. Şişme Yat kaydırakları paylaşılan anları daha heyecan veren bir hale getirir. Bu özel eser şişme kaydıraklarla yatınızı çok daha eğlenceli bir hale getirin.
Eğlenin ve suyun tadını çıkarın! Yat milyonerlerinin ve kaprisli ünlü şahısların son hevesleri ne lüks bir otomobil ne de elmaslı bir mücevher.
En çokça sevdikleri şey, büyük teknelere takılan şişme kaydıraklardır.
Sönmez İnflatables firması, Türkiyenin en seçkin gemilerine uyarlanmış bu tür denizcilik oyuncaklarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Ortalama beş metre yüksekliğiyle iki ila 12 mt. uzunluğunda olabilirler. 45 derecelik eğimi sayesinde, bu özel tuzlu kaydırak, en VIP konukların dalgalarındaki eğlenceyi tekrardan keşfetmenizi sağlar. Su kaydırakları PVC’den yapılmıştır, her biri 80 ila 300 kilo ağırlığındadır, lakin 32 km / s’den çokça rüzgarlara karşı kullanılamaz. Üreticiye göre montaj yapılması kolaydır. Slayt şişirme pompasını etkinleştirdikten sonra, sahibi sudaki bu olağanüstü oyuncağın tadını çıkarmak için tek 20 dakika beklemek zorunda. Şişme yat slaytları, yatçılık maceranızın heyecanını en üst düzeye çıkarmanın harika bir yoludur. Yat kızaklarımız geminizin inşası için özel olarak tasarlanmış ve en büyük yatların inşası için hususi şekilde geliştirilmiştir.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Çocuklar İçin Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Herhangi bir yat üzerine monte edilebilecek yat kaydırağı yoktur.Tüm süper yatlar biçim ve dizayn açısından benzersizdir. Bu nedenle, her yat slayt yapısı, olası olan en iyi entegrasyonu sağlamak için bu yat yapısına bağlıdır. Hangi yat kızağının en müsait olduğunu belirlemek için, her bir tekneyi, slayt bağlantı noktasının üstünden su hattına dikey şekilde ölçün. Temel olarak, bireysel yat kaydıraklarınızı tasarlarken olası olanın hemen hemen hiçbir sınırı yoktur.
    Çocuklar İçin Yat Kaydırağı kurulumu ve istiflenmesi basittir ve en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Tüm kaydıraklar yatınıza özel şekilde uyarlanmıştır. Tüm gemiler için “hazır” kaydırak yoktur.Çocuklar İçin Yat Kaydırağı Yatınızın hangi sürüme ihtiyaç duyduğunu bulmak için,