Çocuklar İçin Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı tekne-kaydiragi-300x300 Çocuklar İçin Yat Kaydırağı Yatınızın ihtiyacı olan eğlence. Şişme Yat kaydırakları paylaşılan anları daha heyecan verici bir hale getirir. Bu özel eser şişme kaydıraklarla yatınızı birçok daha eğlenceli bir hale getirin.
Eğlenin ve suyun tadını çıkarın! Yat milyonerlerinin ve kaprisli meşhur kişilerin son istekleri ne lüks bir otomobil ne de elmaslı bir mücevher.
En birçok sevdikleri şey, geniş teknelere takılan şişme kaydıraklardır.
Sönmez İnflatables firması, Türkiyenin en seçkin gemilerine uyarlanmış bu tür denizcilik oyuncaklarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Ortalama beş m. yüksekliğiyle iki ila 12 metre uzunluğunda olabilirler. 45 derecelik eğimi sayesinde, bu hususi tuzlu kaydırak, en VIP konukların dalgalarındaki eğlenceyi tekrar keşfetmenizi sağlar. Su kaydırakları PVC’den yapılmıştır, her bir tanesi 80 ila 300 kilo ağırlığındadır, fakat 32 km / s’den çok rüzgarlara karşı kullanılamaz. Üreticiye göre monte edilmesi kolaydır. Slayt şişirme pompasını etkinleştirdikten sonra, sahibi sudaki bu harika oyuncağın tadını çıkarmak için tek 20 dakika beklemek zorunda. Şişme yat slaytları, yatçılık maceranızın heyecanını en üst düzeye çıkarmanın şahane bir yoludur. Yat kızaklarımız geminizin inşası için hususi şekilde tasarlanmış ve en büyük yatların inşası için hususi olarak geliştirilmiştir.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Çocuklar İçin Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Herhangi bir yat üzerine monte edilebilecek yat kaydırağı yoktur.Tüm süper yatlar ölçü ve dizayn açısından benzersizdir. Bu nedenle, her yat slayt yapısı, mümkün olan en iyi entegrasyonu sağlamak için bu yat yapısına bağlıdır. Hangi yat kızağının en müsait olduğunu belirlemek için, her bir tekneyi, slayt bağlantı noktasının üstünden su hattına dikey şekilde ölçün. Temel olarak, bireysel yat kaydıraklarınızı tasarlarken mümkün olanın nerdeyse hiçbir sınırı yoktur.
    Çocuklar İçin Yat Kaydırağı kurulumu ve istiflenmesi kolaydır ve en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Tüm kaydıraklar yatınıza özel şekilde uyarlanmıştır. Tüm gemiler için “hazır” kaydırak yoktur.Çocuklar İçin Yat Kaydırağı Yatınızın hangi sürüme ihtiyaç duyduğunu bulabilmek için,