Dayanıklı Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı Dev-Şişme-Yat-Kaydırağı-300x300 Dayanıklı Yat Kaydırağı hususi şekilde tasarlanmış Dayanıklı Yat Kaydırağı D-Ring konumları, kaldırma kolları ve güçlendirilmiş vinç kayışları, kızakların kaldırılmasını ve sökülmesini basit ve emniyetli kılar. Sıcak hava kaynaklı çift T-şerit dikişleri en yüksek kalitede dikiş teknolojisi sunar.Dayanıklı Yat Kaydırağı tüm kızaklarda entegre su dağıtım sistemi bulunmaktadır.
Kaydırak tasarımlarımız arasında Askı, Kavisli, Kendini Kaldırma, Yay, Kıç ve Yükseltici slaytlar bulunmaktadır. Yatınız size yeteri kadar eğlenceli gelmiyor mu? Yatınızın sunduğu tüm lüks ve hareketlilik imkanı ile, kimi o zamanlar atış başına kolej eğitiminizden daha kıymetli olan viski yudumlarken, Yat uşaklarınıza verdiğiniz bütün siparişler ve ebedi miktarda yemek dolu cömert yat partileri için sebep teknenizin ayakta kaldığı suya girmek için çabuk ve güvenli bir yol sunan bir kaydırakla yat hayatınızı renklendirmiyorsunuz.
Günümüzün yeni ve heyecan veren yollarını keşfetmek uzun sürüyor. Bazıları için bir yatta seyahat etmek yeterli değildir. Dayanıklı Yat Kaydırağı Oyuncak endüstrisi son 20 yılda patladı ve eğlenmenin garip ve garip yöntemleri tek minikler için değil yetişkinler için de giderek daha rağbetli hale geldi.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Dayanıklı Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Burada Yat kaydırağı ile en geniş şişme yat kaydırağı yaratıcıları tarafından araştırıldı.Tüm sırrımızın ne olduğunu öğrenmek için ve oyuncaklarımız konusu için detaylı bilgi için bize ulaşın.
    Oyuncaklar Hakkında Her Şey.Şişme yat slaytları, yatçılık alanı için dünyanın ilk özelleştirilmiş, mühürlü hava şişme su kaydırağıdır. Dayanıklı Yat Kaydırağı Su oyuncaklarında en heyecan verici deneyimi veren şişme kruvazör sunulmaktadır. Dayanıklı Yat Kaydırağı Her birisi Özel su kaydırağı tam şekilde sizin spesifikasyonlarınıza göre yapılmıştır. Sizlere herhangi bir yat yada süper yat için hususi olarak tasarlanmış 2m-18min yüksekliğinde şişme yat kaydırakları sunabiliriz.
    Yaptığımız her su kaydırağı en iyi malzemelerden ve nitelikli işçilik ile yapılmıştır. Dayanıklı Yat Kaydırağı Gerçek pvc brandalardan yapılmıştır. Sektördeki en nitelikli vinil, şişme kruvazör %100 sıcak hava kaynaklı ve son inşa hiç bir karışıklık olmadan 3 sene garanti ile sunuluyor.