Dayanıklı Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı Dev-Şişme-Yat-Kaydırağı-300x300 Dayanıklı Yat Kaydırağı Özel olarak tasarlanmış Dayanıklı Yat Kaydırağı D-Ring konumları, kaldırma kolları ve güçlendirilmiş vinç kayışları, kızakların kaldırılmasını ve sökülmesini basit ve güvenli kılar. Sıcak hava kaynaklı çift T-şerit dikişleri en yüksek kalitede dikiş teknolojisi sunar.Dayanıklı Yat Kaydırağı tüm kızaklarda entegre su dağıtım sistemi bulunmaktadır.
Kaydırak tasarımlarımız arasında Askı, Kavisli, Kendini Kaldırma, Yay, Kıç ve Yükseltici slaytlar bulunmaktadır. Yatınız size yeteri kadar eğlenceli gelmiyor mu? Yatınızın sunduğu tüm lüks ve hareketlilik imkanı ile, bazen o zamanlar atış başına kolej eğitiminizden daha kıymetli olan viski yudumlarken, Yat uşaklarınıza verdiğiniz bütün siparişler ve sonsuz miktarda yemek dolu eli açık yat partileri için neden teknenizin ayakta kaldığı suya girmek için seri ve güvenli bir yol sunan bir kaydırakla yat hayatınızı renklendirmiyorsunuz.
Günümüzün yeni ve heyecan veren yollarını keşfetmek uzun sürüyor. Bazıları için bir yatta seyahat etmek yeterli değildir. Dayanıklı Yat Kaydırağı Oyuncak alanı son 20 yılda patladı ve eğlenmenin garip ve tuhaf yöntemleri sırf çocuklar için değil yetişkinler için de giderek daha rağbetli bir duruma geldi.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Dayanıklı Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Burada Yat kaydırağı ile en devasa şişme yat kaydırağı yaratıcıları sebebi ile araştırıldı.Tüm sırrımızın ne olduğunu öğrenmek için ve oyuncaklarımız meselesinde detaylı bilgi için bize ulaşın.
    Oyuncaklar Hakkında Her Şey.Şişme yat slaytları, yatçılık alanı için dünyanın ilk özelleştirilmiş, mühürlü hava şişme su kaydırağıdır. Dayanıklı Yat Kaydırağı Su oyuncaklarında en heyecan sağlayan deneyimi sağlayan şişme kruvazör sunulmaktadır. Dayanıklı Yat Kaydırağı Her biri Özel su kaydırağı tam olarak sizin spesifikasyonlarınıza göre yapılmıştır. Sizlere herhangi bir yat ya da süper yat için özel olarak tasarlanmış 2m-18min yüksekliğinde şişme yat kaydırakları sunabiliriz.
    Yaptığımız her su kaydırağı en iyi malzemelerden ve kaliteli işçilik ile yapılmıştır. Dayanıklı Yat Kaydırağı Gerçek pvc brandalardan yapılmıştır. Sektördeki en kaliteli vinil, şişme kruvazör %100 sıcak hava kaynaklı ve son inşa hiçbir karışıklık olmadan üç yıl garanti ile sunuluyor.