Dayanıklı Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı Dev-Şişme-Yat-Kaydırağı-300x300 Dayanıklı Yat Kaydırağı hususi olarak tasarlanmış Dayanıklı Yat Kaydırağı D-Ring konumları, kaldırma kolları ve güçlendirilmiş vinç kayışları, kızakların kaldırılmasını ve sökülmesini basit ve emniyetli kılar. Sıcak hava kaynaklı çift T-şerit dikişleri en yüksek kalitede dikiş teknolojisi sunar.Dayanıklı Yat Kaydırağı tüm kızaklarda entegre su dağıtım sistemi bulunmaktadır.
Kaydırak tasarımlarımız arasında Askı, Kavisli, Kendini Kaldırma, Yay, Kıç ve Yükseltici slaytlar bulunmaktadır. Yatınız size yeteri kadar eğlenceli gelmiyor mu? Yatınızın sunduğu tüm lüks ve hareketlilik imkanı ile, bazan o zamanlar atış başına kolej eğitiminizden daha kıymetli olan viski yudumlarken, Yat uşaklarınıza verdiğiniz tüm siparişler ve sonsuz miktarda yemek dolu eli açık yat partileri için sebep teknenizin ayakta kaldığı suya girmek için seri ve emniyetli bir yol sunan bir kaydırakla yat hayatınızı renklendirmiyorsunuz.
Günümüzün yeni ve heyecan veren yollarını keşfetmek uzun sürüyor. Bazıları için bir yatta seyahat etmek yeterli değildir. Dayanıklı Yat Kaydırağı Oyuncak alanı son 20 yılda patladı ve eğlenmenin acayip ve tuhaf yolları tek minikler için değil büyükler için de giderek daha rağbetli hale geldi.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Dayanıklı Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Burada Yat kaydırağı ile en büyük şişme yat kaydırağı yaratıcıları vasıtası ile araştırıldı.Tüm sırrımızın ne olduğunu öğrenmek için ve oyuncaklarımız hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.
    Oyuncaklar Hakkında Her Şey.Şişme yat slaytları, yatçılık sektörü için dünyanın ilk özelleştirilmiş, mühürlü hava şişme su kaydırağıdır. Dayanıklı Yat Kaydırağı Su oyuncaklarında en heyecan veren deneyimi sağlayan şişme kruvazör sunulmaktadır. Dayanıklı Yat Kaydırağı Her biri Özel su kaydırağı tam olarak sizin spesifikasyonlarınıza göre yapılmıştır. Sizlere herhangi bir yat yada süper yat için özel şekilde tasarlanmış 2m-18min yüksekliğinde şişme yat kaydırakları sunabiliriz.
    Yaptığımız her su kaydırağı en iyi malzemelerden ve kaliteli işçilik ile yapılmıştır. Dayanıklı Yat Kaydırağı Gerçek pvc brandalardan yapılmıştır. Sektördeki en kaliteli vinil, şişme kruvazör %100 sıcak hava kaynaklı ve son inşa hiçbir karışıklık olmaksızın 3 sene garanti ile sunuluyor.