Dev Şişme Yüzen Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı Yetişkin-Yat-Kaydırağı-300x300 Dev Şişme Yüzen Yat Kaydırağı Dev Şişme Yüzen Yat Kaydırağı, sonunda yat ve tekne dünyasında iz bırakmış olmasına şaşmamalı.Çoğu şey gibi, Dev Şişme Yüzen Yat Kaydırağı da değişik biçim ve boyutlarda olabilir.
Sert kenarlı kaydırak en yaygın olmasına rağmen, şişme endüstrisindeki son gelişmeler hızla kabul gören yeni kuşak su kaydıraklarını tanıttı. Bu yumuşak filmler.
serbest stil kayma konseptini % yeni bir seviyeye taşıdı. Havada kayabildiğinizde sebep sert bir yüzey üzerinde kayabilirsiniz? Hava düz olarak Şişme botlara olan alakanın artmasıyla, şişme su kaydırakları güçlü kenarlı muadillerine hesaplı ve daha pratik bir seçenek biçimine gelmiştir. Bu hava cazibe su çekim merkezleri,
Pahalı inşaat ve bakım maliyetlerinden kaçınmanın yanı dizi daha emniyetli ve daha konforlu bir sürüş benzeri çok avantaj sunar. Genel olarak, yat ve tekne üreticileri gemilerini su kaydıraklarıyla donatmazlar. İşte burada Sönmez İnflatables Dev Şişme Yüzen Yat Kaydırağı devreye giriyor. Sönmez İnflatables sebebi ile üretilen yat kaydırakları, yat ve tekne sahası için Türkiye’nin ilk ısmarlama şişme su kaydırağı markasıdır.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Dev Şişme Yüzen Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Dev Şişme Yüzen Yat Kaydırağı için iki temel öge gereklidir: bir platform ve su.Su kaydırağı ve yüzme havuzu 017 250 Tüm gemilerin %90’ından fazlası satış sonrası pazardaki su kaydırağı kriterlerini karşılamaktadır. Yatınız ve ya tekneniz 10 feet ya da daha çok yükseklikte bir platforma sahip olduğu sürece,Sönmez İnflatables kaydırakları tam özelliklerinize göre bir slayt oluşturacaktır. Kavisli bir slayt ve ya S halinde bir slayt tercih edin, Sönmez İnflatables siz ve misafirleriniz için hemen derhal bütün yapılandırmaları oluşturabilir ve geminizi kendi açık su tema parkınıza dönüştürebilir.
    ‘WOW’ faktörü ne olacak?” Sorabilirsin. Bu şişirilebilir kaydıraklar ne kadar büyük? Altı kata kadar olan bir ses neye benziyor? Bu kaydıraklar büyük, hızlı ve güvenlidir. Bazı kaydıraklar 50 km / s’den daha yüksek hızdaki rüzgara baş tutabilir.