Eğlence İçin Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı eglence-icin-yat-kaydiragi-300x300 Eğlence İçin Yat Kaydırağı Eğlence İçin Yat Kaydırağı Koruyucu ızgara ile bol miktarda gölge sağlar ve aynı sürede iyi bir görüş sağlar. Birkaç yüksek performanslı vana en kısa kurulum sürelerini garanti eder. Kara tabanlı ürün serisinin bir parçası olarak, temel olarak devamlı bir hava ayağı yapısına dayanan arazi üzerine inşa edilebilen bir yat kaydırağı olan ürünümüzü sunuyoruz.  Yat su laydırağımızı herhangi bir sabit platforma uyarlayabiliriz. Belki bir kamp ve alt havuzlu bir tepe var? Mevcut tepenin konturlarından yararlanabilir ve tek tepeyi kullanarak ve tepeye sabitleyerek üzerine bir kaydırak koyabiliriz. Belki bir güverte veya bir atlama? Bir kaydırak ekleyebiliriz. Bir platformunuz varsa, araçlarımız var. Bir platform oluşturmayı, tırmanma duvarları ve şişme kaleler eklemeyi planlıyorsanız, hala var olan herhangi bir sayfaya bir melez ekleyebiliriz.
10 feet yüksekliğinde yada 100 feet yüksekliğinde olabilir.Eğlence İçin Yat Kaydırağı Eğlencenin yarısı bu fikirleri bir araya getiriyor. Yatınızın ihtiyacı olan eğlence. Eğlence İçin Yat Kaydırağı paylaşılan anları daha heyecan veren duruma getirir. Bu hususi eser şişme kaydıraklarla yatınızı fazla daha eğlenceli bir hale getirin. Eğlenin ve suyun tadını çıkarın! Yat milyonerlerinin ve kaprisli ünlü kişilerin son hevesleri ne lüks bir otomobil ne de elmaslı bir mücevher. En çokça sevdikleri şey, büyük teknelere takılan şişme kaydıraklardır.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Eğlence İçin Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Sönmez İnflatables firması, Türkiyenin en seçkin gemilerine uyarlanmış bu tür denizcilik oyuncaklarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Ortalama beş m. yüksekliğiyle iki ila 12 metre uzunluğunda olabilirler. 45 derecelik eğimi sayesinde, bu özel tuzlu kaydırak, en VIP konukların dalgalarındaki eğlenceyi yine keşfetmenizi sağlar. Su kaydırakları PVC’den yapılmıştır, her birisi 80 ila 300 kilo ağırlığındadır, fakat 32 km / s’den çok rüzgarlara karşı kullanılamaz. Üreticiye göre montajı kolaydır. Slayt şişirme pompasını etkinleştirdikten sonra, sahibi sudaki bu olağanüstü oyuncağın tadını çıkarmak için yalnız 20 dakika beklemek zorunda.