Eğlence İçin Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı eglence-icin-yat-kaydiragi-300x300 Eğlence İçin Yat Kaydırağı Eğlence İçin Yat Kaydırağı Koruyucu ızgara ile bol miktarda gölge sağlar ve aynı sürede iyi bir görüş sağlar. Birkaç yüksek performanslı vana en az kurulum sürelerini garanti eder. Kara tabanlı ürün serisinin bir parçası olarak, temel olarak sürekli bir hava ayağı yapısına dayanan arazi üzerine inşa edilebilen bir yat kaydırağı olan ürünümüzü sunuyoruz.  Yat su laydırağımızı herhangi bir sabit platforma uyarlayabiliriz. Belki bir kamp ve alt havuzlu bir tepe var? Mevcut tepenin konturlarından yararlanabilir ve sadece tepeyi kullanarak ve tepeye sabitleyerek üzerine bir kaydırak koyabiliriz. Belki bir güverte yada bir atlama? Bir kaydırak ekleyebiliriz. Bir platformunuz varsa, araçlarımız var. Bir platform oluşturmayı, tırmanma duvarları ve şişme kaleler eklemeyi planlıyorsanız, hala var olan herhangi bir sayfaya bir melez ekleyebiliriz.
10 feet yüksekliğinde ya da 100 feet yüksekliğinde olabilir.Eğlence İçin Yat Kaydırağı Eğlencenin yarısı bu fikirleri bir araya getiriyor. Yatınızın ihtiyacı olan eğlence. Eğlence İçin Yat Kaydırağı paylaşılan anları daha heyecan veren bir hale getirir. Bu hususi eser şişme kaydıraklarla yatınızı birçok daha eğlenceli bir duruma getirin. Eğlenin ve suyun tadını çıkarın! Yat milyonerlerinin ve kaprisli ünlü insanların son istekleri ne lüks bir otomobil ne de elmaslı bir mücevher. En çokça sevdikleri şey, büyük teknelere takılan şişme kaydıraklardır.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Eğlence İçin Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Sönmez İnflatables firması, Türkiyenin en seçkin gemilerine uyarlanmış bu tür denizcilik oyuncaklarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Ortalama beş metre yüksekliğiyle iki ila 12 mt. uzunluğunda olabilirler. 45 derecelik eğimi sayesinde, bu özel tuzlu kaydırak, en VIP konukların dalgalarındaki eğlenceyi tekrardan keşfetmenizi sağlar. Su kaydırakları PVC’den yapılmıştır, her bir tanesi 80 ila 300 kilo ağırlığındadır, ancak 32 km / s’den aşırı rüzgarlara karşı kullanılamaz. Üreticiye göre montajı kolaydır. Slayt şişirme pompasını etkinleştirdikten sonra, sahibi sudaki bu şahane oyuncağın tadını çıkarmak için sadece 20 dakika beklemek zorunda.