Lüks Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı luks-yat-kaydiragi-300x300 Lüks Yat Kaydırağı Şişme Yat Kaydırağı uzmanlık alanlarımızdan biridir. Lüks Yat Kaydırağı kısa zaman içinde dünya çapında sevk edilebilecek yüzde yüz özelleştirilmiş ve stokta olan seçenekler sunuyoruz. Süper yat spesifikasyonlarına tam olarak uyacak ve yat kaydırağınızın sorunsuz bir şekilde entegre olmasını verici hususi boyutlar, renkler, logolar ve tasarımlar sunuyoruz.
Stoklarımızdaki kaydıraklarımız, çoğu orta derslik yatlara uyacak ebatta üretilmiştir ve son dakika kiralama talepleri için az bir zaman içinde küresel olarak kişilere gönderilebilir. Popüler kaydırak tasarımlarımız arasında Askı Kaydırağı, Kavisli, Kendini Kaldıran, Yay, Kanal ve Yükseltici kaydıraklar bulunur. Lüks Yat Kaydırağı Yenilik, Sönmez İnflatables’da ciddi önceliktir ve Patentli sistemlerimiz yardımı ile Yat Kaydıraklarımız, pazardaki her şeyden altı kat daha çabuk şişirilir ve söndürülür.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Lüks Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Ürünlerimiz de her zamankinden daha sıkı ve daha hafif katlanır nedeni ise en yeni malzemeleri ve teknolojiyi kullanırız. Oyuncaklar Hakkında Her Şey.Şişme yat slaytları, yatçılık alanı için dünyanın ilk özelleştirilmiş, mühürlü hava şişme su kaydırağıdır. Lüks Yat Kaydırağı oyuncaklarında en heyecan sağlayan deneyimi sağlayan şişme kruvazör sunulmaktadır. Her biri Özel su kaydırağı tam olarak sizin spesifikasyonlarınıza göre yapılmıştır. Sizlere herhangi bir yat veya süper yat için özel olarak tasarlanmış 2m-18min yüksekliğinde şişme yat kaydırakları sunabiliriz.
    Yaptığımız her su kaydırağı en iyi malzemelerden ve kaliteli işçilik ile yapılmıştır. Gerçek pvc brandalardan yapılmıştır. Sektördeki en nitelikli Lüks Yat Kaydırağı vinil, şişme kruvazör %100 sıcak hava kaynaklı ve son inşa hiçbir karışıklık olmadan 3 yıl garanti ile sunuluyor.