Lüks Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı luks-yat-kaydiragi-300x300 Lüks Yat Kaydırağı Şişme Yat Kaydırağı uzmanlık alanlarımızdan biridir. Lüks Yat Kaydırağı kısa zaman arasında dünya çapında sevk edilebilecek yüzde yüz özelleştirilmiş ve stokta olan seçenekler sunuyoruz. Süper yat spesifikasyonlarına tam şekilde uyacak ve yat kaydırağınızın sorunsuzca bir şekilde entegre olmasını verici özel boyutlar, renkler, logolar ve dizaynlar sunuyoruz.
Stoklarımızdaki kaydıraklarımız, birçok orta derslik yatlara uyacak biçimde üretilmiştir ve son dakika kiralama talepleri için kısa bir süre arasında küresel şekilde kişilere gönderilebilir. Popüler kaydırak tasarımlarımız arasında Askı Kaydırağı, Kavisli, Kendini Kaldıran, Yay, Kanal ve Yükseltici kaydıraklar bulunur. Lüks Yat Kaydırağı Yenilik, Sönmez İnflatables’da ciddi önceliktir ve Patentli sistemlerimiz yardımı ile Yat Kaydıraklarımız, pazardaki her şeyden 6 kat daha hızlı şişirilir ve söndürülür.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Lüks Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Ürünlerimiz de her zamankinden daha sıkı ve daha hafif katlanır nedeniyse en yeni malzemeleri ve teknolojiyi kullanırız. Oyuncaklar Hakkında Her Şey.Şişme yat slaytları, yatçılık piyasası için dünyanın ilk özelleştirilmiş, mühürlü hava şişme su kaydırağıdır. Lüks Yat Kaydırağı oyuncaklarında en heyecan sağlayan deneyimi veren şişme kruvazör sunulmaktadır. Her birisi hususi su kaydırağı tam olarak sizin spesifikasyonlarınıza göre yapılmıştır. Sizlere herhangi bir yat yahut süper yat için hususi olarak tasarlanmış 2m-18min yüksekliğinde şişme yat kaydırakları sunabiliriz.
    Yaptığımız her su kaydırağı en iyi malzemelerden ve nitelikli işçilik ile yapılmıştır. Gerçek pvc brandalardan yapılmıştır. Sektördeki en kaliteli Lüks Yat Kaydırağı vinil, şişme kruvazör %100 sıcak hava kaynaklı ve son inşa hiçbir karışıklık yapılmaksızın 3 sene garanti ile sunuluyor.