Lüks Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı luks-yat-kaydiragi-300x300 Lüks Yat Kaydırağı Şişme Yat Kaydırağı uzmanlık alanlarımızdan biridir. Lüks Yat Kaydırağı kısa süre içinde dünya çapında sevk edilebilecek yüzde yüz özelleştirilmiş ve stokta olan seçenekler sunuyoruz. Süper yat spesifikasyonlarına tam şekilde uyacak ve yat kaydırağınızın sorunsuzca bir boyutta entegre olmasını sağlayan hususi boyutlar, renkler, logolar ve tasarımlar sunuyoruz.
Stoklarımızdaki kaydıraklarımız, çoğu orta derslik yatlara uyacak biçimde üretilmiştir ve son dakika kiralama talepleri için az bir süre içinde küresel şekilde kişilere gönderilebilir. Popüler kaydırak tasarımlarımız içinde Askı Kaydırağı, Kavisli, Kendini Kaldıran, Yay, Kanal ve Yükseltici kaydıraklar bulunur. Lüks Yat Kaydırağı Yenilik, Sönmez İnflatables’da mühim önceliktir ve Patentli sistemlerimiz yardımıyla Yat Kaydıraklarımız, pazardaki her şeyden altı kat daha çabuk şişirilir ve söndürülür.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Lüks Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Ürünlerimiz de her zamankinden daha sıkı ve daha hafif katlanır sebebiyse en yeni malzemeleri ve teknolojiyi kullanırız. Oyuncaklar Hakkında Her Şey.Şişme yat slaytları, yatçılık endüstrisi için dünyanın ilk özelleştirilmiş, mühürlü hava şişme su kaydırağıdır. Lüks Yat Kaydırağı oyuncaklarında en heyecan verici deneyimi verici şişme kruvazör sunulmaktadır. Her bir tanesi Özel su kaydırağı tam şekilde sizin spesifikasyonlarınıza göre yapılmıştır. Sizlere herhangi bir yat yahut süper yat için hususi olarak tasarlanmış 2m-18min yüksekliğinde şişme yat kaydırakları sunabiliriz.
    Yaptığımız her su kaydırağı en iyi malzemelerden ve nitelikli işçilik ile yapılmıştır. Gerçek pvc brandalardan yapılmıştır. Sektördeki en nitelikli Lüks Yat Kaydırağı vinil, şişme kruvazör %100 sıcak hava kaynaklı ve son inşa hiç bir karışıklık yapılmaksızın 3 sene garanti ile sunuluyor.