Özelleştirilmiş Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı Özelleştirilmiş-Yat-Kaydırağı-300x300 Özelleştirilmiş Yat Kaydırağı Konuklar zamanını, üst güverteden heyecan verici, adrenalin, kontrollü bir serbest düşüşle geçirecekler.
Böyle bir deneyim yok! Türkiyenin en prestijli tatil beldelerinin bazılarına aqua park tedarikçiliği oluşturan Sönmez İnflatables®, dünyanın en prestijli yatları için özel Özelleştirilmiş Yat Kaydırağı üretmeye fevkalade bir çabuk devam ediyor.Her bir tanesi ayrı ayrı tasarlanmış ve en zorlu yat sahiplerinin ihtiyaçlarına göre özel şekilde şekillendirilmiştir. Patent başvurusu yapılan yat kızağı tasarımımız, kızağın altında ek destek ayaklarını isteğe bağlı bir hale getirir, bu da daha hızlı ve daha kolay montaj ve daha kararlı bir kayma ayağı sağlar.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Özelleştirilmiş Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Özel şekilde tasarlanmış D-Ring konumları, kaldırma kolları ve güçlendirilmiş vinç kayışları, kızakların kaldırılmasını ve sökülmesini basit ve emniyetli kılar. Sıcak hava kaynaklı çift T-şerit dikişleri en yüksek kalitede dikiş teknolojisi sunar.Tüm kızaklarda entegre su dağıtım sistemi bulunmaktadır. Kaydırak tasarımlarımız içinde Askı, Kavisli, Kendini Kaldırma, Yay, Kıç ve Yükseltici slaytlar bulunmaktadır. Yatınız size yeteri kadar eğlenceli gelmiyor mu? Yatınızın sunduğu tüm lüks ve hareketlilik imkanı ile, kimi o zamanlar atış başına kolej eğitiminizden daha kıymetli olan viski yudumlarken, Yat uşaklarınıza verdiğiniz tüm siparişler ve sonsuz miktarda yemek dolu eli açık yat partileri için neden teknenizin ayakta kaldığı suya girmek için çabuk ve güvenli bir yol sunan bir kaydırakla yat hayatınızı renklendirmiyorsunuz. Günümüzün yeni ve heyecan veren yollarını keşfetmek uzun sürüyor. Bazıları için bir yatta seyahat etmek yeterli değildir. Oyuncak alanı son 20 yılda patladı ve eğlenmenin acayip ve tuhaf metodları sırf çocuklar için değil büyükler için de giderek daha rağbetli duruma geldi.