Özelleştirilmiş Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı Özelleştirilmiş-Yat-Kaydırağı-300x300 Özelleştirilmiş Yat Kaydırağı Konuklar zamanını, üst güverteden heyecan verici, adrenalin, kontrollü bir serbest düşüşle geçirecekler.
Böyle bir deneyim yok! Türkiyenin en prestijli tatil beldelerinin bazılarına aqua park tedarikçiliği oluşturan Sönmez İnflatables®, dünyanın en prestijli yatları için hususi Özelleştirilmiş Yat Kaydırağı üretmeye olağanüstü bir hızlı devam ediyor.Her biri ayrı ayrı tasarlanmış ve en zorlu yat sahiplerinin ihtiyaçlarına göre hususi olarak şekillendirilmiştir. Patent başvurusu yapılan yat kızağı tasarımımız, kızağın altında İlave destek ayaklarını isteğe bağlı duruma getirir, bu da daha çabuk ve daha basit montaj ve daha kararlı bir kayma ayağı sağlar.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Özelleştirilmiş Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Özel olarak tasarlanmış D-Ring konumları, kaldırma kolları ve güçlendirilmiş vinç kayışları, kızakların kaldırılmasını ve sökülmesini kolay ve güvenli kılar. Sıcak hava kaynaklı çift T-şerit dikişleri en yüksek kalitede dikiş teknolojisi sunar.Tüm kızaklarda entegre su dağıtım sistemi bulunmaktadır. Kaydırak tasarımlarımız içinde Askı, Kavisli, Kendini Kaldırma, Yay, Kıç ve Yükseltici slaytlar bulunmaktadır. Yatınız size yeteri kadar eğlenceli gelmiyor mu? Yatınızın sunduğu tüm lüks ve hareketlilik imkanı ile, bazen o zamanlar atış başına kolej eğitiminizden daha kıymetli olan viski yudumlarken, Yat uşaklarınıza verdiğiniz bütün siparişler ve ebedi miktarda yemek dolu cömert yat partileri için neden teknenizin ayakta kaldığı suya girmek için çabuk ve emniyetli bir yol sunan bir kaydırakla yat hayatınızı renklendirmiyorsunuz. Günümüzün yeni ve heyecan veren yollarını keşfetmek uzun sürüyor. Bazıları için bir yatta seyahat etmek yeterli değildir. Oyuncak piyasası son 20 yılda patladı ve eğlenmenin acayip ve tuhaf metodları yalnız küçükler için değil yetişkinler için de giderek daha popüler duruma geldi.