Süper Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı super-yat-kaydiragi-300x300 Süper Yat Kaydırağı Burada Yat kaydırağı ile en kocaman şişme yat kaydırağı yaratıcıları sebebi ile araştırıldı.Tüm sırrımızın ne olduğunu öğrenmek için ve oyuncaklarımız meselesi için detaylı bilgi için bize ulaşın.
Oyuncaklar Hakkında Her Şey.Şişme yat slaytları, yatçılık endüstrisi için dünyanın ilk özelleştirilmiş, mühürlü hava şişme su kaydırağıdır. Su oyuncaklarında en heyecan veren deneyimi sağlayan şişme kruvazör sunulmaktadır. Her bir tanesi Özel su kaydırağı tam olarak sizin spesifikasyonlarınıza göre yapılmıştır.
Sizlere herhangi bir yat yahut süper yat için özel şekilde tasarlanmış 2m-18min yüksekliğinde şişme yat kaydırakları sunabiliriz.
Yaptığımız her su kaydırağı en iyi malzemelerden ve kaliteli işçilik ile yapılmıştır. Gerçek pvc brandalardan yapılmıştır. Sektördeki en nitelikli vinil, şişme kruvazör %100 sıcak hava kaynaklı ve son inşa hiçbir karışıklık olmaksızın üç sene garanti ile sunuluyor. Süper Yat Kaydırağı, yatçılık maceranızın heyecanını en üst düzeye çıkarmanın mükemmel bir yoludur. Yat kızaklarımız geminizin inşası için hususi şekilde tasarlanmış ve en kocaman yatların inşası için hususi şekilde geliştirilmiştir.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Süper Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Herhangi bir yat üzerine monte edilebilecek yat kaydırağı yoktur.Tüm süper yatlar biçim ve dizayn açısından benzersizdir. Bu nedenle, her yat slayt yapısı, olası olan en iyi entegrasyonu sağlamak için bu yat yapısına bağlıdır. Hangi yat kızağının en uygun olduğunu belirlemek için, her bir tekneyi, slayt bağlantı noktasının üstünden su hattına dikey olarak ölçün. Temel olarak, bireysel yat kaydıraklarınızı tasarlarken mümkün olanın nerdeyse hiç bir sınırı yoktur.
    Süper Yat Kaydırağı kurulumu ve istiflenmesi kolaydır ve en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Tüm kaydıraklar yatınıza özel olarak uyarlanmıştır. Süper Yat Kaydırağı Tüm gemiler için “hazır” kaydırak yoktur.Yatınızın hangi sürüme ihtiyaç duyduğunu bulmak için, Tüm kaydıraklarımızın, kaydırağın üst kısmına (veya en yüksek noktaya) slaydın su hattına monte edildiği dikey olarak ölçüldüğünü bilmeniz gerekir.
    Bu yüksekliği öğrenir öğrenmez filmin sürümünü belirleyebilir ve bir satın alma teklifi yapabiliriz.