Süper Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı super-yat-kaydiragi-300x300 Süper Yat Kaydırağı Burada Yat kaydırağı ile en kocaman şişme yat kaydırağı yaratıcıları vasıtası ile araştırıldı.Tüm sırrımızın ne olduğunu öğrenmek için ve oyuncaklarımız meselesinde detaylı bilgi için bize ulaşın.
Oyuncaklar Hakkında Her Şey.Şişme yat slaytları, yatçılık sektörü için dünyanın ilk özelleştirilmiş, mühürlü hava şişme su kaydırağıdır. Su oyuncaklarında en heyecan veren deneyimi sağlayan şişme kruvazör sunulmaktadır. Her birisi Özel su kaydırağı tam olarak sizin spesifikasyonlarınıza göre yapılmıştır.
Sizlere herhangi bir yat veya süper yat için hususi olarak tasarlanmış 2m-18min yüksekliğinde şişme yat kaydırakları sunabiliriz.
Yaptığımız her su kaydırağı en iyi malzemelerden ve kaliteli işçilik ile yapılmıştır. Gerçek pvc brandalardan yapılmıştır. Sektördeki en kaliteli vinil, şişme kruvazör %100 sıcak hava kaynaklı ve son inşa hiçbir karışıklık olmaksızın 3 sene garanti ile sunuluyor. Süper Yat Kaydırağı, yatçılık maceranızın heyecanını en üst düzeye çıkarmanın kusursuz bir yoludur. Yat kızaklarımız geminizin inşası için hususi şekilde tasarlanmış ve en geniş yatların inşası için özel olarak geliştirilmiştir.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Süper Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Herhangi bir yat üzerine monte edilebilecek yat kaydırağı yoktur.Tüm süper yatlar genişlik ve dizayn açısından benzersizdir. Bu nedenle, her yat slayt yapısı, mümkün olan en iyi entegrasyonu sağlamak için bu yat yapısına bağlıdır. Hangi yat kızağının en müsait olduğunu belirlemek için, her bir tekneyi, slayt bağlantı noktasının üzerinden su hattına dikey olarak ölçün. Temel olarak, bireysel yat kaydıraklarınızı tasarlarken olası olanın hemen hemen hiç bir sınırı yoktur.
    Süper Yat Kaydırağı kurulumu ve istiflenmesi kolaydır ve en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Tüm kaydıraklar yatınıza hususi olarak uyarlanmıştır. Süper Yat Kaydırağı Tüm gemiler için “hazır” kaydırak yoktur.Yatınızın hangi sürüme ihtiyaç duyduğunu edinebilmek için, Tüm kaydıraklarımızın, kaydırağın üst tarafına (veya en yüksek noktaya) slaydın su hattına monte edildiği dikey olarak ölçüldüğünü bilmeniz gerekir.
    Bu yüksekliği öğrenir öğrenmez filmin sürümünü belirleyebilir ve bir satın alma teklifi yapabiliriz.