Süper Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı super-yat-kaydiragi-300x300 Süper Yat Kaydırağı Burada Yat kaydırağı ile en geniş şişme yat kaydırağı yaratıcıları yönünden araştırıldı.Tüm sırrımızın ne olduğunu öğrenmek için ve oyuncaklarımız konusunda detaylı bilgi için bize ulaşın.
Oyuncaklar Hakkında Her Şey.Şişme yat slaytları, yatçılık sektörü için dünyanın ilk özelleştirilmiş, mühürlü hava şişme su kaydırağıdır. Su oyuncaklarında en heyecan veren deneyimi verici şişme kruvazör sunulmaktadır. Her birisi hususi su kaydırağı tam şekilde sizin spesifikasyonlarınıza göre yapılmıştır.
Sizlere herhangi bir yat veya süper yat için hususi olarak tasarlanmış 2m-18min yüksekliğinde şişme yat kaydırakları sunabiliriz.
Yaptığımız her su kaydırağı en iyi malzemelerden ve nitelikli işçilik ile yapılmıştır. Gerçek pvc brandalardan yapılmıştır. Sektördeki en nitelikli vinil, şişme kruvazör %100 sıcak hava kaynaklı ve son inşa hiç bir karışıklık olmadan 3 sene garanti ile sunuluyor. Süper Yat Kaydırağı, yatçılık maceranızın heyecanını en üst düzeye çıkarmanın şahane bir yoludur. Yat kızaklarımız geminizin inşası için hususi olarak tasarlanmış ve en büyük yatların inşası için hususi olarak geliştirilmiştir.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Süper Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Herhangi bir yat üzerine monte edilebilecek yat kaydırağı yoktur.Tüm süper yatlar şekil ve dizayn açısından benzersizdir. Bu nedenle, her yat slayt yapısı, olası olan en iyi entegrasyonu sağlamak için bu yat yapısına bağlıdır. Hangi yat kızağının en uygun olduğunu belirlemek için, her bir tekneyi, slayt bağlantı noktasının üzerinden su hattına dikey şekilde ölçün. Temel olarak, bireysel yat kaydıraklarınızı tasarlarken mümkün olanın nerdeyse hiçbir sınırı yoktur.
    Süper Yat Kaydırağı kurulumu ve istiflenmesi kolaydır ve en nitelikli malzemelerden üretilmiştir. Tüm kaydıraklar yatınıza hususi olarak uyarlanmıştır. Süper Yat Kaydırağı Tüm gemiler için “hazır” kaydırak yoktur.Yatınızın hangi sürüme ihtiyaç duyduğunu bulabilmek için, Tüm kaydıraklarımızın, kaydırağın üst kısmına (veya en yüksek noktaya) slaydın su hattına monte edildiği dikey şekilde ölçüldüğünü bilmeniz gerekir.
    Bu yüksekliği öğrenir öğrenmez filmin sürümünü belirleyebilir ve bir satın alma teklifi yapabiliriz.