Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı Yatlar-İçin-Üretilen-Şişme-Kaydırak-300x300 Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar Sönmez İnflatables tarafından üretilen Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar, yat ve tekne sektörü için Türkiye’nin ilk ısmarlama şişme su kaydırağı markasıdır. Su kaydırağı için iki temel öğe gereklidir: bir platform ve su.Su kaydırağı ve yüzme havuzu 017 250 Tüm gemilerin %90’ından fazlası satış sonrası pazardaki su kaydırağı kriterlerini karşılamaktadır.
Yatınız ya da tekneniz on feet veya daha fazla yükseklikte bir platforma sahip olduğu sürece,Sönmez İnflatables kaydırakları tam özelliklerinize göre bir slayt oluşturacaktır. Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar yada S halinde bir slayt tercih edin, Sönmez İnflatables siz ve misafirleriniz için derhal hemen bütün yapılandırmaları oluşturabilir ve geminizi kendi açık su tema parkınıza dönüştürebilir. “WOW” faktörü ne olacak?” Sorabilirsin. Bu şişirilebilir Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar ne kadar büyük? Altı kata kadar olan bir ses neye benziyor? Bu kaydıraklar büyük, hızlı ve güvenlidir. Bazı kaydıraklar 50 km / s’den daha yüksek hızdaki rüzgara baş tutabilir. Ancak bu yaz, en uzun uzunluğa, 100 ila 164 metreye sahip olan mega yatların da kendi Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklarolacak. 12.5 m. yükseklikte, Sönmez İnflatables firması, suya ulaşmadan öncelikle yolculuk süresini uzatan S halinde bir kaydırakların hususi bir versiyonunu sunuyor.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar

FİYAT TEKLİFİ AL

    Her XXL slayt 45 ila 60 gün içinde üretilir. Seçilen modele ve her durumda gereken özelleştirmeye bağlıdır. Son yıllarda, şişme yat kaydırakları İzmir ve Antalya’da görülebilen çoğu tekne ve yatta çokça popüler bir duruma geldi. Bu kaydıraklar normalde özel yapımdır, lakin şişme bot ve yat kaydırağımız evrenseldir. 220v turbo şişirme sayesinde 5 dakikadan daha kısa zamanda kolayca şişer ve söner. Antalya, İzmir vb. sunduğu berrak suların tadını aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirmek için kusursuz bir seçenektir. Her çeşitli faaliyet için olağanüstü bir su oyuncağıdır.
    Su kaydırağı ultra güçlü PVC’den yapılmıştır.Zengin ve eğlenceli! Bu özellikleri karşılıyorsanız ve elbette gerçekten dikkat çekici bir yatınız varsa, bu kaydırağı aşırı seveceksiniz!