Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı Yatlar-İçin-Üretilen-Şişme-Kaydırak-300x300 Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar Sönmez İnflatables nedeni ile üretilen Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar, yat ve tekne piyasası için Türkiye’nin ilk ısmarlama şişme su kaydırağı markasıdır. Su kaydırağı için iki temel öge gereklidir: bir platform ve su.Su kaydırağı ve yüzme havuzu 017 250 Tüm gemilerin %90’ından fazlası satış sonrası pazardaki su kaydırağı kriterlerini karşılamaktadır.
Yatınız ve ya tekneniz on feet veya daha birçok yükseklikte bir platforma sahip olduğu sürece,Sönmez İnflatables kaydırakları tam özelliklerinize göre bir slayt oluşturacaktır. Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar veya S şeklinde bir slayt tercih edin, Sönmez İnflatables siz ve misafirleriniz için hemen derhal bütün yapılandırmaları oluşturabilir ve geminizi kendi açık su tema parkınıza dönüştürebilir. “WOW” faktörü ne olacak?” Sorabilirsin. Bu şişirilebilir Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar ne kadar büyük? Altı kata kadar olan bir ses neye benziyor? Bu kaydıraklar büyük, çabuk ve güvenlidir. Bazı kaydıraklar 50 km / s’den daha yüksek hızdaki rüzgara kafa tutabilir. Ancak bu yaz, en uzun uzunluğa, 100 ila 164 metreye sahip olan mega yatların da kendi Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklarolacak. 12.5 metre yükseklikte, Sönmez İnflatables firması, suya ulaşmadan önce yolculuk süresini uzatan S biçiminde bir kaydırakların özel bir versiyonunu sunuyor.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar

FİYAT TEKLİFİ AL

    Her XXL slayt 45 ila 60 gün arasında üretilir. Seçilen modele ve her halde gereken özelleştirmeye bağlıdır. Son yıllarda, şişme yat kaydırakları İzmir ve Antalya’da görülebilen birçok tekne ve yatta fazla rağbetli bir hale geldi. Bu kaydıraklar normalde hususi yapımdır, ancak şişme bot ve yat kaydırağımız evrenseldir. 220v turbo şişirme sayesinde 5 dakikadan daha az zamanda pratik olarak şişer ve söner. Antalya, İzmir vb. sunduğu berrak suların tadını aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirmek için mükemmel bir seçenektir. Her türlü aktivite için şahane bir su oyuncağıdır.
    Su kaydırağı ultra güçlü PVC’den yapılmıştır.Zengin ve eğlenceli! Bu özellikleri karşılıyorsanız ve elbette gerçekten alımlı bir yatınız varsa, bu kaydırağı çok seveceksiniz!