Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı Yatlar-İçin-Üretilen-Şişme-Kaydırak-300x300 Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar Sönmez İnflatables yönünden üretilen Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar, yat ve tekne endüstrisi için Türkiye’nin ilk ısmarlama şişme su kaydırağı markasıdır. Su kaydırağı için iki esas unsur gereklidir: bir platform ve su.Su kaydırağı ve yüzme havuzu 017 250 Tüm gemilerin %90’ından fazlası satış sonrası pazardaki su kaydırağı kriterlerini karşılamaktadır.
Yatınız veya tekneniz on feet yada daha birçok yükseklikte bir platforma sahip olduğu sürece,Sönmez İnflatables kaydırakları tam özelliklerinize göre bir slayt oluşturacaktır. Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar ve ya S şeklinde bir slayt tercih edin, Sönmez İnflatables siz ve misafirleriniz için derhal derhal bütün yapılandırmaları oluşturabilir ve geminizi kendi açık su tema parkınıza dönüştürebilir. “WOW” faktörü ne olacak?” Sorabilirsin. Bu şişirilebilir Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar ne kadar büyük? Altı kata kadar olan bir ses neye benziyor? Bu kaydıraklar büyük, hızlı ve güvenlidir. Bazı kaydıraklar 50 km / s’den daha yüksek hızdaki rüzgara baş tutabilir. Ancak bu yaz, en uzun uzunluğa, 100 ila 164 metreye sahip olan mega yatların da kendi Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklarolacak. 12.5 mt. yükseklikte, Sönmez İnflatables firması, suya ulaşmadan öncelikle yolculuk süresini uzatan S biçiminde bir kaydırakların hususi bir versiyonunu sunuyor.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Tekne Arkasına Takılan Şişme Kaydıraklar

FİYAT TEKLİFİ AL

    Her XXL slayt 45 ila 60 gün içinde üretilir. Seçilen modele ve her durumda gereken özelleştirmeye bağlıdır. Son yıllarda, şişme yat kaydırakları İzmir ve Antalya’da görülebilen çoğu tekne ve yatta çokça popüler bir hale geldi. Bu kaydıraklar normalde özel yapımdır, fakat şişme bot ve yat kaydırağımız evrenseldir. 220v turbo şişirme yardımı ile 5 dakikadan daha kısa zamanda kolayca şişer ve söner. Antalya, İzmir vb. sunduğu berrak suların tadını aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirmek için harika bir seçenektir. Her türlü etkinlik için olağanüstü bir su oyuncağıdır.
    Su kaydırağı ultra güçlü PVC’den yapılmıştır.Zengin ve eğlenceli! Bu nitelikleri karşılıyorsanız ve elbette gerçekten afilli bir yatınız varsa, bu kaydırağı çok seveceksiniz!