Uzun Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sisme-yat-kaydiragi-300x300 Uzun Yat Kaydırağı Uzun Yat Kaydırağı, yatçılık maceranızın heyecanını en üst düzeye çıkarmanın harikulade bir yoludur. Yat kızaklarımız geminizin inşası için özel olarak tasarlanmış ve en devasa yatların inşası için özel şekilde geliştirilmiştir.
Herhangi bir yat üzerine monte edilebilecek yat kaydırağı yoktur.Tüm süper yatlar biçim ve tasarım açısından benzersizdir. Bu nedenle, her yat slayt yapısı, olası olan en iyi entegrasyonu sağlamak için bu yat yapısına bağlıdır. Hangi yat kızağının en müsait olduğunu belirlemek için, her bir tekneyi, slayt bağlantı noktasının üstünden su hattına dikey şekilde ölçün. Temel olarak, bireysel yat kaydıraklarınızı tasarlarken olası olanın neredeyse hiçbir sınırı yoktur.
Şişme yat kızaklarının kurulumu ve istiflenmesi basittir ve en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Tüm kaydıraklar yatınıza hususi şekilde uyarlanmıştır. Tüm gemiler için “hazır” kaydırak yoktur.Yatınızın hangi sürüme ihtiyaç duyduğunu bulmak için,
Tüm kaydıraklarımızın, kaydırağın üst kısmına (veya en yüksek noktaya) slaydın su hattına monte edildiği dikey olarak ölçüldüğünü bilmeniz gerekir.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Uzun Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Bu yüksekliği öğrenir öğrenmez filmin sürümünü belirleyebilir ve bir satın alma teklifi yapabiliriz. Uzun Yat Kaydırağı Konuklar zamanını, üst güverteden heyecan verici, adrenalin, kontrollü bir serbest düşüşle geçirecekler. Böyle bir deneyim yok! Türkiyenin en prestijli tatil beldelerinin bazılarına aqua park tedarikçiliği oluşturan Sönmez İnflatables®, dünyanın en prestijli yatları için hususi kaydıraklar üretmeye hayranlık uyandıran bir seri devam ediyor. Uzun Yat Kaydırağı Her biri ayrı ayrı tasarlanmış ve en zorlu yat sahiplerinin ihtiyaçlarına göre özel şekilde şekillendirilmiştir. Patent başvurusu yapılan Uzun Yat Kaydırağı, kızağın altında İlave destek ayaklarını isteğe bağlı bir hale getirir, bu da daha hızlı ve daha kolay montaj ve daha kararlı bir kayma ayağı sağlar.