Uzun Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sisme-yat-kaydiragi-300x300 Uzun Yat Kaydırağı Uzun Yat Kaydırağı, yatçılık maceranızın heyecanını en üst düzeye çıkarmanın kusursuz bir yoludur. Yat kızaklarımız geminizin inşası için özel şekilde tasarlanmış ve en büyük yatların inşası için hususi olarak geliştirilmiştir.
Herhangi bir yat üzerine monte edilebilecek yat kaydırağı yoktur.Tüm süper yatlar boyut ve tasarım açısından benzersizdir. Bu nedenle, her yat slayt yapısı, olası olan en iyi entegrasyonu sağlamak için bu yat yapısına bağlıdır. Hangi yat kızağının en müsait olduğunu belirlemek için, her bir tekneyi, slayt bağlantı noktasının üzerinden su hattına dikey olarak ölçün. Temel olarak, bireysel yat kaydıraklarınızı tasarlarken olası olanın neredeyse hiç bir sınırı yoktur.
Şişme yat kızaklarının kurulumu ve istiflenmesi basittir ve en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Tüm kaydıraklar yatınıza özel şekilde uyarlanmıştır. Tüm gemiler için “hazır” kaydırak yoktur.Yatınızın hangi sürüme ihtiyaç duyduğunu edinebilmek için,
Tüm kaydıraklarımızın, kaydırağın üst tarafına (veya en yüksek noktaya) slaydın su hattına monte edildiği dikey şekilde ölçüldüğünü bilmeniz gerekir.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Uzun Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Bu yüksekliği öğrenir öğrenmez filmin sürümünü belirleyebilir ve bir satın alma teklifi yapabiliriz. Uzun Yat Kaydırağı Konuklar zamanını, üst güverteden heyecan verici, adrenalin, kontrollü bir serbest düşüşle geçirecekler. Böyle bir deneyim yok! Türkiyenin en prestijli tatil beldelerinin bazılarına aqua park tedarikçiliği oluşturan Sönmez İnflatables®, dünyanın en prestijli yatları için hususi kaydıraklar üretmeye harikulade bir çabuk devam ediyor. Uzun Yat Kaydırağı Her birisi ayrı ayrı tasarlanmış ve en zorlu yat sahiplerinin ihtiyaçlarına göre özel şekilde şekillendirilmiştir. Patent başvurusu yapılan Uzun Yat Kaydırağı, kızağın altında İlave destek ayaklarını isteğe bağlı hale getirir, bu da daha seri ve daha basit montaj ve daha kararlı bir kayma ayağı sağlar.