Uzun Yat Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sisme-yat-kaydiragi-300x300 Uzun Yat Kaydırağı Uzun Yat Kaydırağı, yatçılık maceranızın heyecanını en üst düzeye çıkarmanın olağanüstü bir yoludur. Yat kızaklarımız geminizin inşası için hususi şekilde tasarlanmış ve en geniş yatların inşası için hususi olarak geliştirilmiştir.
Herhangi bir yat üzerine monte edilebilecek yat kaydırağı yoktur.Tüm süper yatlar ebat ve dizayn açısından benzersizdir. Bu nedenle, her yat slayt yapısı, olası olan en iyi entegrasyonu sağlamak için bu yat yapısına bağlıdır. Hangi yat kızağının en müsait olduğunu belirlemek için, her bir tekneyi, slayt bağlantı noktasının üstünden su hattına dikey şekilde ölçün. Temel olarak, bireysel yat kaydıraklarınızı tasarlarken mümkün olanın neredeyse hiç bir sınırı yoktur.
Şişme yat kızaklarının kurulumu ve istiflenmesi basittir ve en nitelikli malzemelerden üretilmiştir. Tüm kaydıraklar yatınıza özel olarak uyarlanmıştır. Tüm gemiler için “hazır” kaydırak yoktur.Yatınızın hangi sürüme ihtiyaç duyduğunu bulmak için,
Tüm kaydıraklarımızın, kaydırağın üst tarafına (veya en yüksek noktaya) slaydın su hattına monte edildiği dikey olarak ölçüldüğünü bilmeniz gerekir.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Uzun Yat Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Bu yüksekliği öğrenir öğrenmez filmin sürümünü belirleyebilir ve bir satın alma teklifi yapabiliriz. Uzun Yat Kaydırağı Konuklar zamanını, üst güverteden heyecan verici, adrenalin, kontrollü bir serbest düşüşle geçirecekler. Böyle bir deneyim yok! Türkiyenin en prestijli tatil beldelerinin bazılarına aqua park tedarikçiliği yapan Sönmez İnflatables®, dünyanın en prestijli yatları için hususi kaydıraklar üretmeye eksiksiz bir hızlı devam ediyor. Uzun Yat Kaydırağı Her birisi ayrı ayrı tasarlanmış ve en zorlu yat sahiplerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak şekillendirilmiştir. Patent başvurusu yapılan Uzun Yat Kaydırağı, kızağın altında ek destek ayaklarını isteğe bağlı bir hale getirir, bu da daha çabuk ve daha kolay montaj ve daha kararlı bir kayma ayağı sağlar.