Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı harika-luks-yat-kaydiraklari-300x300 Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak Yatınızın ihtiyacı olan eğlence. Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak paylaşılan anları daha heyecan veren duruma getirir. Bu hususi eser şişme kaydıraklarla yatınızı birçok daha eğlenceli bir duruma getirin. Eğlenin ve suyun tadını çıkarın! Yat milyonerlerinin ve kaprisli meşhur kişilerin son istekleri ne lüks bir otomobil ne de elmaslı bir mücevher. En fazla sevdikleri şey, büyük teknelere takılan Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak. Sönmez İnflatables firması, Türkiyenin en seçkin gemilerine uyarlanmış bu tür denizcilik oyuncaklarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Ortalama beş metre yüksekliğiyle iki ila 12 mt. uzunluğunda olabilirler. 45 derecelik eğimi sayesinde, bu hususi tuzlu kaydırak, en VIP konukların dalgalarındaki eğlenceyi tekrar keşfetmenizi sağlar. Su kaydırakları PVC’den yapılmıştır, her birisi 80 ila 300 kilo ağırlığındadır, fakat 32 km / s’den birçok rüzgarlara karşı kullanılamaz.
Üreticiye göre montaj yapılması kolaydır. Slayt şişirme pompasını etkinleştirdikten sonra, sahibi sudaki bu harikulâde oyuncağın tadını çıkarmak için tek 20 dakika beklemek zorunda. Ancak bu yaz, en uzun uzunluğa, 100 ila 164 metreye sahip olan mega yatların da kendi XXL slaytları olacak. 12.5 mt. yükseklikte, Sönmez İnflatables firması, suya ulaşmadan önce yolculuk süresini uzatan S biçiminde bir kaydırakların özel bir versiyonunu sunuyor.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak

FİYAT TEKLİFİ AL

    Her Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak 45 ila 60 gün arasında üretilir. Seçilen modele ve her durumda gereken özelleştirmeye bağlıdır. Son yıllarda, şişme yat kaydırakları İzmir ve Antalya’da görülebilen birçok tekne ve yatta çok rağbetli bir duruma geldi. Bu kaydıraklar normalde hususi yapımdır, ancak şişme bot ve yat kaydırağımız evrenseldir. 220v turbo şişirme yardımıyla 5 dakikadan daha kısa sürede kolayca şişer ve söner. Antalya, İzmir vb. sunduğu duru suların tadını aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirmek için harika bir seçenektir. Her çeşitli etkinlik için harika bir su oyuncağıdır.