Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı harika-luks-yat-kaydiraklari-300x300 Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak Yatınızın ihtiyacı olan eğlence. Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak paylaşılan anları daha heyecan verici hale getirir. Bu özel yapım şişme kaydıraklarla yatınızı fazla daha eğlenceli bir hale getirin. Eğlenin ve suyun tadını çıkarın! Yat milyonerlerinin ve kaprisli ünlü şahısların son istekleri ne lüks bir otomobil ne de elmaslı bir mücevher. En çok sevdikleri şey, devasa teknelere takılan Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak. Sönmez İnflatables firması, Türkiyenin en seçkin gemilerine uyarlanmış bu tür denizcilik oyuncaklarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Ortalama beş m. yüksekliğiyle iki ila 12 m. uzunluğunda olabilirler. 45 derecelik eğimi sayesinde, bu özel tuzlu kaydırak, en VIP konukların dalgalarındaki eğlenceyi yine keşfetmenizi sağlar. Su kaydırakları PVC’den yapılmıştır, her bir tanesi 80 ila 300 kilo ağırlığındadır, fakat 32 km / s’den çokça rüzgarlara karşı kullanılamaz.
Üreticiye göre monte edilmesi kolaydır. Slayt şişirme pompasını etkinleştirdikten sonra, sahibi sudaki bu mükemmel oyuncağın tadını çıkarmak için sadece 20 dakika beklemek zorunda. Ancak bu yaz, en uzun uzunluğa, 100 ila 164 metreye sahip olan mega yatların da kendi XXL slaytları olacak. 12.5 m. yükseklikte, Sönmez İnflatables firması, suya ulaşmadan evvela yolculuk süresini uzatan S biçiminde bir kaydırakların özel bir versiyonunu sunuyor.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak

FİYAT TEKLİFİ AL

    Her Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak 45 ila 60 gün içinde üretilir. Seçilen modele ve her halde gereken özelleştirmeye bağlıdır. Son yıllarda, şişme yat kaydırakları İzmir ve Antalya’da görülebilen çoğu tekne ve yatta çokça popüler bir hale geldi. Bu kaydıraklar normalde özel yapımdır, lakin şişme bot ve yat kaydırağımız evrenseldir. 220v turbo şişirme yardımıyla 5 dakikadan daha kısa zamanda kolayca şişer ve söner. Antalya, İzmir vb. sunduğu berrak suların tadını aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirmek için kusursuz bir seçenektir. Her türlü etkinlik için şahane bir su oyuncağıdır.