Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı harika-luks-yat-kaydiraklari-300x300 Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak Yatınızın ihtiyacı olan eğlence. Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak paylaşılan anları daha heyecan verici duruma getirir. Bu hususi ürün şişme kaydıraklarla yatınızı fazla daha eğlenceli bir bir duruma getirin. Eğlenin ve suyun tadını çıkarın! Yat milyonerlerinin ve kaprisli meşhur insanların son istekleri ne lüks bir otomobil ne de elmaslı bir mücevher. En fazla sevdikleri şey, kocaman teknelere takılan Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak. Sönmez İnflatables firması, Türkiyenin en seçkin gemilerine uyarlanmış bu tür denizcilik oyuncaklarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Ortalama beş m. yüksekliğiyle iki ila 12 metre uzunluğunda olabilirler. 45 derecelik eğimi sayesinde, bu özel tuzlu kaydırak, en VIP konukların dalgalarındaki eğlenceyi tekrardan keşfetmenizi sağlar. Su kaydırakları PVC’den yapılmıştır, her bir tanesi 80 ila 300 kilo ağırlığındadır, ancak 32 km / s’den fazla rüzgarlara karşı kullanılamaz.
Üreticiye göre montajı kolaydır. Slayt şişirme pompasını etkinleştirdikten sonra, sahibi sudaki bu harikulade oyuncağın tadını çıkarmak için yalnız 20 dakika beklemek zorunda. Ancak bu yaz, en uzun uzunluğa, 100 ila 164 metreye sahip olan mega yatların da kendi XXL slaytları olacak. 12.5 metre yükseklikte, Sönmez İnflatables firması, suya ulaşmadan önce yolculuk süresini uzatan S biçiminde bir kaydırakların hususi bir versiyonunu sunuyor.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak

FİYAT TEKLİFİ AL

    Her Yat Arkasına Bağlanan Kaydırak 45 ila 60 gün içinde üretilir. Seçilen modele ve her durumda gereken özelleştirmeye bağlıdır. Son yıllarda, şişme yat kaydırakları İzmir ve Antalya’da görülebilen birçok tekne ve yatta çok rağbetli duruma geldi. Bu kaydıraklar normalde hususi yapımdır, lakin şişme bot ve yat kaydırağımız evrenseldir. 220v turbo şişirme sayesinde 5 dakikadan daha kısa zamanda basitçe şişer ve söner. Antalya, İzmir vb. sunduğu berrak suların tadını aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirmek için harikulade bir seçenektir. Her türlü etkinlik için mükemmel bir su oyuncağıdır.