Yat Su Kaydırağı

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı yat-kaydiragi-300x300 Yat Su Kaydırağı Şişme Yat Kaydırağı uzmanlık alanlarımızdan biridir. Kısa zaman arasında dünya çapında sevk edilebilecek yüzde yüz özelleştirilmiş ve stokta olan tercihler sunuyoruz.
Süper yat spesifikasyonlarına tam şekilde uyacak ve Yat Su Kaydırağı sorunsuzca bir ölçüde entegre olmasını sağlayan özel boyutlar, renkler, logolar ve dizaynlar sunuyoruz. Stoklarımızdaki kaydıraklarımız, çoğu orta derslik yatlara uyacak ebatta üretilmiştir ve son dakika kiralama talepleri için kısa bir zaman arasında küresel şekilde kişilere gönderilebilir. Popüler kaydırak tasarımlarımız arasında Askı Kaydırağı, Kavisli, Kendini Kaldıran, Yay, Kanal ve Yükseltici Yat Su Kaydırağı bulunur.
Yenilik, Sönmez İnflatables’da mühim önceliktir ve Patentli sistemlerimiz yardımıyla Yat Kaydıraklarımız, pazardaki her şeyden 6 kat daha seri şişirilir ve söndürülür.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Yat Su Kaydırağı

FİYAT TEKLİFİ AL

    Yat Su Kaydırağı de her zamankinden daha sıkı ve daha hafif katlanır sebebi ise Yat Su Kaydırağı için en yeni malzemeleri ve teknolojiyi kullanırız. Şirket içi mühendislik ekibimiz, kaydıraklarımızı zeki sıcak hava kaynaklı çift T şerit dikiş yerleşimleri ve D-Ring konumlarıyla, çok kaldırma kolu ile tasarladıklarından emin olur. Güçlendirilmiş vinç kayışları, kaydırakların kaldırılmasını ve bağlanmasını mürettebatı için basit ve güvenli bir hale getirir. Kendi kendini kaldıran kızaklarımız bile menfaatlerini kaldırıyor!
    Özel Şişme Yat Kaydırakları şirketimizin elde etme sahalarından biridir. Birden çokça yat kaydırağı da dahil olmak üzere yatlar için yüzlerce özel şişme oyuncak yapan ekibimiz ile sizlere, Teknenizin teknik özelliklerine göre özel boyutlar, renkler, logolar ve dizaynlar sunuyoruz, yat kaydırağınızın teknenizle sorunsuz bir boyutta bütünleşmesini sağlıyoruz. patentli yeniliklerimiz,
    Yat Su Kaydırağı geleneksel enflasyon yöntemlerinden 6 kat daha seri şişirir.