Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı yat-su-kaydiragi-300x300 Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak Ancak bu yaz, en uzun uzunluğa, 100 ila 164 metreye sahip olan mega yatların da kendi XXL Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak olacak. 12.5 m. yükseklikte, Sönmez İnflatables firması, suya ulaşmadan önce yolculuk süresini uzatan S halinde bir kaydırakların özel bir versiyonunu sunuyor. Her XXL kaydırak 45 ila 60 gün içinde üretilir. Seçilen modele ve her halde gereken özelleştirmeye bağlıdır. Son yıllarda, şişme yat kaydırakları İzmir ve Antalya’da görülebilen çoğu tekne ve yatta aşırı popüler bir duruma geldi. Bu kaydıraklar normalde özel yapımdır, ancak şişme bot ve yat kaydırağımız evrenseldir. 220v turbo şişirme sayesinde 5 dakikadan daha kısa zamanda rahatça şişer ve söner. Antalya, İzmir vb. sunduğu duru  Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak suların tadını aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirmek için kusursuz bir seçenektir. Her çeşitli etkinlik için şahane bir su oyuncağıdır. Su kaydırağı ultra güçlü PVC’den yapılmıştır.Zengin ve eğlenceli! Bu özellikleri karşılıyorsanız ve elbette gerçekten alımlı bir yatınız varsa, bu kaydırağı aşırı seveceksiniz! Klasik çocukluk eğlencesi, kaydırak, mutlu olmak için şişme bir eser size yeterli. Güzel bir yatın sahibi oldunuz, esinti, güneş ve mavi deniz günlerinizi aydınlatmak için farklı ne yapmak isterdiniz?Şişme bir kayak, neden! Bu, süper zenginlerin direkt teknelerinin güvertesinden suya atmaları için bir oyuncak olan yat kaydırağı.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak

FİYAT TEKLİFİ AL

    Kaydıraklar her müşterinin ihtiyaçlarına olağanüstü ölçüde uyacak boyutta hususi şekilde üretilmiştir.Buna ek olarak, basılı isimler ve logolarla gelebilecekleri için, bu tür bir gemi kiralayan kurumlar arasında slaytlar epey bir başarılı.
    Biz, şişirilebilir basamaklar Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak gibi bir sıra farklı aksesuar bile geliştirdik, böylece milyonerler sudan çıkmak için çok çokça gayret göstermiyor. Hatta kaydırağa bağlı bir havuz halinde bir çeşit örgü bile paylaşmıyor. Su kaydırağının görünümü bizi çocuk olmanın kolay zevklerine geri götürüyor. Bir süper yatın üst güvertesinden bir su kaydırağı, basit sarhoş edici özgürlük hissini nihai lüksle birleştirir.