Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı yat-su-kaydiragi-300x300 Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak Ancak bu yaz, en uzun uzunluğa, 100 ila 164 metreye sahip olan mega yatların da kendi XXL Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak olacak. 12.5 mt. yükseklikte, Sönmez İnflatables firması, suya ulaşmadan önce yolculuk süresini uzatan S biçiminde bir kaydırakların hususi bir versiyonunu sunuyor. Her XXL kaydırak 45 ila 60 gün içinde üretilir. Seçilen modele ve her durumda gereken özelleştirmeye bağlıdır. Son yıllarda, şişme yat kaydırakları İzmir ve Antalya’da görülebilen birçok tekne ve yatta çokça rağbetli bir hale geldi. Bu kaydıraklar normalde hususi yapımdır, ancak şişme bot ve yat kaydırağımız evrenseldir. 220v turbo şişirme yardımıyla 5 dakikadan daha kısa zamanda rahatça şişer ve söner. Antalya, İzmir vb. sunduğu berrak  Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak suların tadını aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirmek için harika bir seçenektir. Her çeşitli faaliyet için olağanüstü bir su oyuncağıdır. Su kaydırağı ultra sağlam PVC’den yapılmıştır.Zengin ve eğlenceli! Bu nitelikleri karşılıyorsanız ve elbette gerçekten afilli bir yatınız varsa, bu kaydırağı çok seveceksiniz! Klasik çocukluk eğlencesi, kaydırak, mutlu olmak için şişme bir ürün size yeterli. Güzel bir yatın sahibi oldunuz, esinti, güneş ve mavi deniz günlerinizi aydınlatmak için değişik ne yapmak isterdiniz?Şişme bir kayak, neden! Bu, süper zenginlerin direkt teknelerinin güvertesinden suya atmaları için bir oyuncak olan yat kaydırağı.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak

FİYAT TEKLİFİ AL

    Kaydıraklar her müşterinin ihtiyaçlarına harikulâde ölçüde uyacak şekilde hususi olarak üretilmiştir.Buna ek olarak, basılı isimler ve logolarla gelebilecekleri için, bu tür bir gemi kiralayan kuruluşlar içinde slaytlar oldukça başarılı.
    Biz, şişirilebilir basamaklar Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak bu gibi bir sıra farklı aksesuar bile geliştirdik, böylece milyonerler sudan çıkmak için fazla fazla çaba göstermiyor. Hatta kaydırağa bağlı bir havuz halinde bir çeşit örgü dahi paylaşmıyor. Su kaydırağının görünümü bizi çocuk olmanın kolay zevklerine arka götürüyor. Bir süper yatın üst güvertesinden bir su kaydırağı, kolay sarhoş edici özgürlük hissini nihai lüksle birleştirir.