Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı yat-su-kaydiragi-300x300 Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak Ancak bu yaz, en uzun uzunluğa, 100 ila 164 metreye sahip olan mega yatların da kendi XXL Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak olacak. 12.5 metre yükseklikte, Sönmez İnflatables firması, suya ulaşmadan öncelikle yolculuk süresini uzatan S halinde bir kaydırakların özel bir versiyonunu sunuyor. Her XXL kaydırak 45 ila 60 gün içinde üretilir. Seçilen modele ve her halde gereken özelleştirmeye bağlıdır. Son yıllarda, şişme yat kaydırakları İzmir ve Antalya’da görülebilen birçok tekne ve yatta fazla rağbetli hale geldi. Bu kaydıraklar normalde hususi yapımdır, ancak şişme bot ve yat kaydırağımız evrenseldir. 220v turbo şişirme yardımıyla 5 dakikadan daha kısa zamanda basitçe şişer ve söner. Antalya, İzmir vb. sunduğu berrak  Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak suların tadını aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirmek için kusursuz bir seçenektir. Her çeşitli çalışma için olağanüstü bir su oyuncağıdır. Su kaydırağı ultra dayanıklı PVC’den yapılmıştır.Zengin ve eğlenceli! Bu nitelikleri karşılıyorsanız ve elbette gerçekten alımlı bir yatınız varsa, bu kaydırağı birçok seveceksiniz! Klasik çocukluk eğlencesi, kaydırak, mutlu olmak için şişme bir ürün size yeterli. Güzel bir yatın sahibi oldunuz, esinti, güneş ve mavi deniz günlerinizi aydınlatmak için başka ne yapmak isterdiniz?Şişme bir kayak, neden! Bu, süper zenginlerin direk teknelerinin güvertesinden suya atmaları için bir oyuncak olan yat kaydırağı.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak

FİYAT TEKLİFİ AL

    Kaydıraklar her müşterinin ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyacak ebatta hususi şekilde üretilmiştir.Buna İlave olarak, basılı isimler ve logolarla gelebilecekleri için, bu tür bir gemi kiralayan kurumlar içinde slaytlar oldukça başarılı.
    Biz, şişirilebilir basamaklar Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak gibi bir dizi farklı aksesuar dahi geliştirdik, böylece milyonerler sudan çıkmak için aşırı çokça gayret göstermiyor. Hatta kaydırağa bağlı bir havuz halinde bir çeşit örgü bile paylaşmıyor. Su kaydırağının görünümü bizi çocuk olmanın basit zevklerine arka götürüyor. Bir süper yatın üst güvertesinden bir su kaydırağı, basit sarhoş edici özgürlük hissini nihai lüksle birleştirir.