Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı yat-su-kaydiragi-300x300 Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak Ancak bu yaz, en uzun uzunluğa, 100 ila 164 metreye sahip olan mega yatların da kendi XXL Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak olacak. 12.5 mt. yükseklikte, Sönmez İnflatables firması, suya ulaşmadan evvela yolculuk süresini uzatan S şeklinde bir kaydırakların özel bir versiyonunu sunuyor. Her XXL kaydırak 45 ila 60 gün içinde üretilir. Seçilen modele ve her durumda gereken özelleştirmeye bağlıdır. Son yıllarda, şişme yat kaydırakları İzmir ve Antalya’da görülebilen çoğu tekne ve yatta fazla rağbetli hale geldi. Bu kaydıraklar normalde özel yapımdır, fakat şişme bot ve yat kaydırağımız evrenseldir. 220v turbo şişirme yardımı ile 5 dakikadan daha az zamanda basitçe şişer ve söner. Antalya, İzmir vb. sunduğu berrak  Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak suların tadını aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirmek için olağanüstü bir seçenektir. Her çeşitli etkinlik için harikulade bir su oyuncağıdır. Su kaydırağı ultra sağlam PVC’den yapılmıştır.Zengin ve eğlenceli! Bu nitelikleri karşılıyorsanız ve elbette gerçekten alımlı bir yatınız varsa, bu kaydırağı birçok seveceksiniz! Klasik çocukluk eğlencesi, kaydırak, mutlu olmak için şişme bir ürün size yeterli. Güzel bir yatın sahibi oldunuz, esinti, güneş ve mavi deniz günlerinizi aydınlatmak için farklı ne yapmak isterdiniz?Şişme bir kayak, neden! Bu, süper zenginlerin direkt teknelerinin güvertesinden suya atmaları için bir oyuncak olan yat kaydırağı.

Yat Kaydırağı | Tekne Kaydırağı | Şişme Yat Tekne Kaydırağı sekreter Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak

FİYAT TEKLİFİ AL

    Kaydıraklar her müşterinin ihtiyaçlarına harikulade ebatta uyacak şekilde özel şekilde üretilmiştir.Buna İlave olarak, basılı isimler ve logolarla gelebilecekleri için, bu tür bir gemi kiralayan kurumlar içinde slaytlar oldukça başarılı.
    Biz, şişirilebilir basamaklar Yatlar İçin Üretilen Şişme Kaydırak bu gibi bir dizi değişik aksesuar bile geliştirdik, böylece milyonerler sudan çıkmak için fazla fazla gayret göstermiyor. Hatta kaydırağa bağlı bir havuz biçiminde bir çeşit örgü bile paylaşmıyor. Su kaydırağının görünümü bizi çocuk olmanın kolay zevklerine arka götürüyor. Bir süper yatın üst güvertesinden bir su kaydırağı, basit sarhoş edici özgürlük hissini nihai lüksle birleştirir.